مبل راحتی

خرید مبلمان | فروش اکسسوری نیلپر در کرج | فروشگاه رابو

مبلمان کرج | فروش محصولات خانگی نیلپر | فروشگاه رابو

خرید مبلمان: مبلمان از عناصر پایه هر اتاق نشیمن است. این عنصر غالب را نشان می دهد که اولین چیزی است که همه با ورود به اتاق متوجه آن می شوند. باید به خوبی با کل فضا هماهنگ شود، آن را تکمیل کند و یک تعامل خاص ایجاد کند. علاوه بر این، باید الزامات عملکردی را برآورده کند و نیازهای ما را برآورده کند. تیم فروش مبلمان ما در کرج شما را با نحوه انتخاب این المان مهم بیشتر آشنا می کند.

خرید مبلمان | فروش اکسسوری نیلپر در کرج | فروشگاه رابو

کارشناسان فروش مبلمان کرج به شما توصیه می کنند که یک ست مبل کوچک مناسب شما خواهد بود. با این حال، نه تنها به عرض آن، بلکه به ارتفاع، عمق یا عرض خود تکیه گاه ها نیز توجه کنید.

یک مبل با پشتی بیش از حد بلند، علیرغم ابعاد کوچکش، می تواند در یک فضای محدود حجیم به نظر برسد. عمق در مورد ارگونومی کلی که مجموعه در اختیار فرد قرار می دهد ، اهمیت دارد.

با این حال، به یاد داشته باشید که عمق بیشتر لزوما به معنای راحتی بیشتر نیست . اگر ست های مبل با نشیمنگاه عمیق را دوست دارید، مدلی را انتخاب کنید که بتوان پشتی را به جلو و عقب قرار داد.  کوسن های تزئینی می توانند عملکرد یک پشتی قابل تنظیم را نیز به عهده بگیرند.

خبر خوب این است که حتی وقتی صحبت از مبل های کوچک به میان می آید، چندین مدل برای انتخاب دارید. شما می توانید از میان مبل های کلاسیک و همچنین ست مبل های گوشه ای L شکل انتخاب کنید که با قرار دادن آنها در گوشه، باعث صرفه جویی در فضا و همچنین فضای کافی برای نشستن می شود.

خرید مبلمان | فروش اکسسوری نیلپر در کرج | فروشگاه رابو

نکته کارشناسان فروش مبلمان کرج

اگر سادگی مبل ها را دوست دارید، اما به مکان های بیشتری برای نشستن نیاز دارید، با خیال راحت 2 مبل یکسان تهیه کنید و آنها را مقابل هم یا به شکل L قرار دهید. ترکیبی از مبل ها با صندلی راحتی، چهارپایه یا پاف با طرح های مختلف و رنگ ها نیز مدرن است.

انتخاب انواع مبل

مبل ها یک راه حل ایده آل و شگفت آور برای انواع فضاها هستند. آنها را می توان در اتاق کودکان، اتاق مهمان، مطالعه، اما همچنین در آشپزخانه، اتاق نشیمن یا اتاق اجتماعی بزرگ استفاده کرد.

آنها معمولاً به شکل مبل دو یا سه نفره، شزلون یا کاناپه با پشتی، تکیه گاه بغل یا حتی کوسن های بزرگ هستند. آنها می توانند به عنوان یک مبل معمولی یا یک شزلون آرامش بخش خدمت کنند. آنها اغلب حتی فضای ذخیره سازی دارند و می توان آنها را در یک تخت کاربردی جمع کرد و یک “تخت” اضافی به شما می دهد.

برای یک خانه مینیمال، مبل تک رنگ را با رنگ خنثی انتخاب کنید. ظاهر خوبی دارد و به راحتی با سایر لوازم جانبی ترکیب می شود. از سوی دیگر، اگر قرار است مبل به فضا روح بخشد، رنگ های تند می تواند مناسب باشد که مبل را به یک نفره غیر قابل چشم پوشی تبدیل می کند.

انتخاب مبل بر اساس کاربرد

یک اتاق مجزا یا حداقل یک تخت مجزا برای مهمانان اغلب چیدمان لوکسی است که در یک آپارتمان کوچک نمی توانیم آن را داشته باشیم. با این حال، مشکل خواب گهگاهی به راحتی با یک مبل تاشو یا یک مبل تاشو حل می شود .

مبلمان کرج

چنین مبل راحتی معمولا با هدف استفاده منظم از آن خریداری نمی شود، اما مدل های تاشو در فروشگاه مبلمان کرج  نیز وجود دارد که می توانید هر روز بدون نگرانی روی آن بخوابید.

مبلمان نیلپر

اما در مورد عرض مناسب این مبلمان  فکر کنید،  یک بزرگسال به حداقل عرض تخت ارگونومیک حداقل 80 سانتی متر نیاز دارد. در عین حال، مبل هایی وجود دارد که فضای خواب کافی برای دو نفر را نیز فراهم می کند.

در خرید مبل تخت خواب شو سیستم جمع شونده را فراموش نکنید. این سیستم ها با روش های گوناگونی باز و بسته می شوند. متداول‌ترین آنها مکانیسم کشویی، تاشو به عقب و کلیک-کلاک است .  اما مکانیسم بازو بسته شدن را بر اساس فضای مورد نیاز مبل هنگام باز شدن انتخاب کنید.

فروش مبلمان کرج

اگر قصد دارید مبل  را در کنار دیوار قرار دهید، باید توجه داشته باشید که هنگام تا کردن تکیه گاه یا سیستم کلیک-کلاک، ابتدا مبل  باید از دیوار به داخل فضا منتقل شود. با مکانیزم های کششی ، مبل در  جای خود باقی بماند، کافی است میز جلو مبلی  یا سایر اشیاء جلوی آن را بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *