مبل راحتی

فروش مبل نیلپر | مبلمان راحتی در کرج | فروشگاه رابو

مبل نیلپر | فروش محصولات خانگی نیلپر کرج | فروشگاه رابو

فروش مبل نیلپر: ست مبل ویژگی غالب هر اتاق نشیمن است. این یک تکه عنصر  است که بخش مهمی از دکوراسیون داخلی  شما را تزیین می کند.‌ اگر قصد تغییر دکوراسیون و خرید مبل را دارید کارشناسان فروش مبل نیلپر در این مقاله قصد دارند به شما در انتخاب مبل جدا از  جنبه های بدیهی سایز و متریال  کمک کنند.

فروش مبل نیلپر | مبلمان راحتی در کرج | فروشگاه رابو

پر کردن آخرین مکان آزاد در اتاق نشیمن با یک مبل بزرگ راه حل بهینه ای نیست. بنابراین، قبل از خرید، بدانید که چقدر فضا برای خرید یک ست مبل جدید در اختیار دارید .

مبل نیلپر

به راهرو هم فکر کنید که باید حداقل 80 سانتی متر عرض داشته باشد. اگر فضای زیادی دارید، می‌توانید مبل گوشه‌ای L یا U شکل نیلپر را  انتخاب کنید. انتخاب ست  3+2+1 نیز پیشنهاد خوبی است . ویژگی غالب آن یک کاناپه بزرگ است که با یک کاناپه کوچکتر و یک مبل دو‌نفره تکمیل شده است. این چیدمان تعداد زیادی مبل و تنوع بالایی را ارائه می دهد.

فروش مبل نیلپر | مبلمان راحتی در کرج | فروشگاه رابو

انتخاب مبل نیلپر بر اساس تعداد صندلی

یک معیار کلیدی هنگام انتخاب کاناپه مناسب این است که در نظر بگیرید که چند نفر به طور منظم از آن استفاده خواهند کرد. برای خانواده‌های چهار نفره، توصیه می‌کنیم  صندلی‌های بزرگ‌تر را انتخاب کنید.

نیلپر

به خانواده هایی که مدام میزبان هستند، توصیه می کنیم  مبل های تاشو که در صورت لزوم فضای اضافی برای خواب فراهم می کند، را انتخاب کنند.  مبل‌ها و کاناپه‌های کوچک‌تر در خانه‌هایی که تعداد ساکنان آن کم است، بسیار ایده آل هستند.‌

انتخاب مبل بر اساس عملکرد کاناپه

سوال مهم دیگری که باید در نظر گرفت، عملکرد اصلی کاناپه است. اگر فقط برای نشستن در مقابل تلویزیون از آن استفاده می کنید، نیازی به کارکردهای اضافی ندارید.

مبلمان کرج

اگر می خواهید هر از گاهی از آن برای خواب نیز استفاده کنید، یک ست مبل تاشو نیلپر را انتخاب کنید. در صورت لزوم می توانید سایز آن را افزایش دهید و راحت روی آن بخوابید. یک کاناپه  تاشو با فضای ذخیره سازی کاربردی است.

آیا در خانه کودک یا حیوان خانگی دارید؟

کودکان و حیوانات خانگی یک معضل شیرین در هر خانه  هستند. آنها دائماً سعی می کنند صبر شما را آزمایش کنند و کارهایی را انجام دهند که شما به طور خاص آنها را از انجام آنها منع کرده اید. اگر در خانه کودکان یا حیوانات خانگی دارید، در انتخاب متریال میل بسیار دقت کنید. به دنبال متریالی باشید که به راحتی شسته شود. مبل های نیلپر در متریال متفاوتی به فروش می رسد که بسیاری از آنها قابلیت شستشوی راحت را نیز دارند.

انتخاب مبل بر اساس شما و اندازه

مبل و کاناپه: در این دسته می توانید بدون در نظر گرفتن اندازه مبل را  انتخاب کنید. در شرکت نیلپر هم مبل های کوچک و هم مبل های بزرگ پیدا خواهید کرد . ما آن را به همه کسانی که می خواهند روی ظاهر کلاسیک و راحتی درجه یک شرط بندی کنند توصیه می کنیم. همچنین می توانید از کاناپه های بزرگتر برای خواب های گاه به گاه استفاده کنید.

ست مبل های گوشه ای

مبل های گوشه ای نیلپر برای نشیمن های بسیار بزرگ و بسیار کوچک و زاویه دار مناسب هستند. طراحی و شکل آنها به گونه ای است که می توانید آنها را کنار دیوار بگذارید. اما اگر آنها را در وسط اتاق قرار دهید ،نیز چیدمان غلطی را انتخاب نکرده اید.  مبل های گوشه ای همچنین می توانند به عنوان یک عنصر تقسیم کننده مناطق مسکونی فردی عمل کنند.

ست مبل برای U

در حالی که مبل های دسته قبلی به جای صرفه جویی در فضا به کار می رفت ، ست های مبل U شکل نیلپر بر عکس آن عمل می کند. بنابراین، این نوع مبل برای اتاق های بزرگ مناسب است.

ست های مبل 3+2+1+ ۱ و 3+1+1

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا بسیاری از افراد ترجیح می دهند یک کاناپه کوچکتر انتخاب کنند و آن را با چندین صندلی راحتی تکمیل کنند؟ این برای صرفه جویی در فضا یا پول نیست. حتی می توان گفت3+2+1+ ۱  شکل سنتی ست مبل است و سال های  پیش عملاً هیچ پیکربندی دیگری از ست مبل در بازار وجود نداشت.

در مقابل، 3+۱+1 یک راه حل مدرن مبل است، مخصوصاً برای جایی که مبل گوشه ای از دسترسی آسان به نشستن جلوگیری می کند. هر دو مدل با انعطاف پذیری خود به شما پاداش می دهند و فضای زیادی، حریم خصوصی و راحتی را برای سرنشینان فراهم می کنند.شرکت مبل نیلپر امکان سفارش مبل را بر اساس تعداد دلخواه اجزا برای مشتریان خود فراهم کرده است.

ست مبل تاشو

هر زمان که نیاز بود، مبل تاشو نیلپر را می توانید به راحتی را بیرون بکشید تا سطح قابل استفاده آن افزایش یابد.  این نه تنها در مهمانی ها مفید است، بلکه در صورت نیاز به تبدیل ست مبل به تخت خواب نیز مفید است.

ست مبل با فضای ذخیره سازی

اگر با کمبود فضا دست و پنجه نرم کنید، این ست  شما را نجات خواهد داد. این یک دسته بندی خاص نیست، بلکه یک ویژگی است که به صورت مقطعی در همه انواع مبل ها ظاهر می شود. می توانید لحاف و چیزهای دیگر را درون مبل خود به سادگی پنهان کنید. به بیان دیگر با یک تیر دو هدف را بزنید، چه چیزی از این بهتر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *