دسته‌بندی نشده

قیمت مبل نیلپر در کرج | خرید اکسسوری خانه | رابو

چرا نیلپر | خرید انواع مبلمان راحتی در کرج | رابو

قیمت مبل نیلپر در کرج: مبل عنصر اصلی و ضروری مبلمان اتاق نشیمن شماست. انتخاب ایده آل ترین مبل آسان نیست. نکته های بی‌شماری زمان خرید آن وجود دارد و ما اغلب به خود اجازه می‌دهیم که بر اساس خواسته‌های لحظه‌ای خود هدایت شویم، بنابراین اشتباه می‌کنیم.

قیمت مبل نیلپر در کرج | خرید اکسسوری خانه | رابو

یک مبل خیلی بزرگ می تواند فضای زیادی را اشغال کند و بقیه مبلمان را بپوشاند. با این حال، اگر مبل خیلی کوچک باشد، در نهایت به یکی از عناصر متعدد اتاق تبدیل می شود و سبک خود را از دست می دهد.

نحوه انتخاب سایز مناسب مبل

اولین سوالی که هنگام انتخاب مبل خود باید از خود بپرسیم این است که اندازه آن چقدر باید باشد. برای پاسخ به این سوال ضروری، کارشناسان میل نیلپر معتقدند  باید دو جنبه کلیدی را در نظر بگیرید. بیایید آنها را با جزئیات ببینیم.

اندازه اتاق

همانطور که در بالا ذکر شد، هیچ اشتباهی بزرگتر از انتخاب مبل بسیار بزرگ برای یک فضای کوچک وجود ندارد. هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه مبل خود، به یاد داشته باشید که چندین فاکتور مانند چیدمان اتاق، فضای پوشیده شده توسط سایر مبلمان و مهمتر از همه، فضای حرکت در اتاق را درنظر بگیرید. پس باید اندازه بقیه المان های اتاق را نیز در نظر بگیرید. این جنبه را به خصوص برای چنین موضوع کاربردی نباید دست کم گرفت زیرا باید تناسب اتاق ها و هارمونی حفظ شود.

قیمت مبل نیلپر در کرج | خرید اکسسوری خانه | رابو

استفاده مورد نظر

اتاق نشیمن ما تنها بخشی از خانه ما نیست. مکانی برای استراحت، دورهمی و پذیرایی از مهمانان شماست. اگر در اتاق نشیمن خود سرگرم می شوید و دوست دارید با مهمانان خود وقت بگذرانید،  به یک مبل بزرگ نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که همه راحت هستند.

از طرف دیگر، اگر اتاق نشیمن شما مکانی برای خواندن کتاب یا تماشای فیلم خانواده کوچک شما است، باید مبل کوچکتری را متناسب با اتاق انتخاب کنید.

انتخاب شکل مبل

انتخاب شکل مناسب کار آسانی نیست. رایج‌ترین اشتباه این است که به خود اجازه می‌دهیم بر اساس سلیقه شخصی‌مان تصمیم بگیریم، بدون اینکه تعدادی از معیارهای اساسی را نادیده بگیریم. هنگام انتخاب شکل مبل خود، همیشه باید سبک کلی اتاق را در نظر بگیرید.

 

مبل ال ممکن است در نگاه اول، در یک نمایشگاه یا در صفحات یک کاتالوگ زیبا به نظر برسد، اما امکان دارد در برخی اتاق های نشیمن ناهماهنگ و ناسازگار شود.  اگر این نوع مبل را انتخاب می کنید، باید آن را طوری بچینید که با فضا و با بقیه مبلمان شما هماهنگ باشد. تیم فروش مبل نیلپر در  انتخاب شکل مبل متناسب با فضای داخلی به شما کمک خواهند کرد.

انتخاب بهترین پارچه و متریال برای مبل

هنگامی که اندازه مبل و شکل آن را انتخاب کردید، می توانید روی بهترین پارچه و مواد تمرکز کنید. و این تصمیم آسانی نیست بنابراین در انتخاب مبل نباید از پارچه و متریال آن غافل شوید.

شدت و نرمی

جنس مبل و تودوزی نیز باید بر اساس نحوه استفاده از اتاق نشیمن انتخاب شود. پارچه هایی مانند پارچه های مبلمان نیلپر وجود دارد که در برابر سایش مقاوم هستند ،  با این حال، مبل هایی  با پارچه بسیار ظریف و بی کیفیت نیز در بازار وجود دارد.

نباید از انتخاب یک مبل زیبا با بافت مخملی  صرفاً به دلیل ترس از آسیب دیدن آن صرف نظر کنید. نکته مهم این است که بدانید چگونه از مبلمانی که خریداری می کنید به درستی مراقبت کنید. با مراقبت صحیح، یک مبل باکیفیت تا سال های آینده مانند روز اولی که آن را خریدید زیبا و براق خواهد ماند.

هارمونی

جنبه زیبایی شناسی ثانویه نیست. اگر اتاق نشیمن شما کلاسیک است، باید مواد و پارچه های مناسب را انتخاب کنید. اگر اتاق نشیمن مدرنی دارید، باید به دنبال متریال و پارچه های مدرن تر، مطابق با روندهای جدید طراحی داخلی باشید.

مبل راحتی نیلپر در کرج

شاید متوجه شده باشید که وقتی به مسائلی فکر می کنیم که باید قبل از انتخاب مبل خود بررسی کنیم، باید همیشه ایجاد یک مجموعه هماهنگ را در نظر بگیریم. نکته مهم در انتخاب مبل حفظ  هارمونی کلی است. یکی دیگر از جنبه هایی که به شما کمک می کند تا با مبلمان مختلف اتاق نشیمن خود هماهنگ شوید، رنگ است. برای مثال، پارچه یا روکش همسان، می تواند مبل شما را به عنصری  متعادل در با سایر عناصر  حتی اگر سبک کلی متفاوت باشد، تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *