دسته‌بندی نشده

مبل راحتی نیلپر | بهترین مبلمان در کرج | فروشگاه رابو

انواع مبلمان راحتی نیلپر کرج | مبل پذیرایی | فروشگاه رابو

مبل راحتی نیلپر: برند مبلمان نیلپر یکی از برندهای سرشناس مبلمان ایرانی است که محصولاتش با شرکت های خارجی و وارداتی رقابت می کند. این برند در تمام مراکز استانی نمایندگی دارد، علاوه بر این یک فروشگاه اینترنتی نیز برای ارتباط مستقیم مشتریان با شرکت تولید کننده در سال‌های اخیر راه اندازی کرده‌است. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه نیلپر، نیلپر شد و چرا نیلپر را انتخاب کنیم !

مبل راحتی نیلپر | بهترین مبلمان در کرج | فروشگاه رابو

آغاز فعالیت مبلمان نیلپر

تاریخچه مبلمان نیلپر با اولین سالهای حضور رایانه در ایران پیوند خورده است . این برند در سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را با تولید صندلی کامپیوتر شروع کرد . به مرور با رایج شدن کامپیوتر در خانه های مردم و ادارات ،  این شرکت صندلی رایانه را به میزان گسترده ای تولید کرد .

نخستین کارگاه برند نیلپر در یک زیرزمین در خیابان فلسطین بود که در آن صندلی‌های کامپیوتر مونتاژ و تولید می شد. در سال ۱۳۷۳ این شرکت برند خود را به طور رسمی ثبت نمود.

با گذشت زمان با تولید گسترده تر محصولات با کمبود فضا مواجه شدند و در یک کارگاه بزرگتر به مساحت ۲۵۰ متر در سه راه آذری فعالیت خود را ادامه دادند و سپس با رونق گرفتن محصولات تولیدی این برند و استقبال بسیار از این محصولات،  کارگاه به زمینی  به وسعت ۱۲۰۰ متر منتقل شد. دلیل حجم تولید گسترده و متقاضیان زیاد، همگی مدیون شم اقتصادی و شناخت درست بازار توسط تیم مدیریت این شرکت بود.

مبل راحتی نیلپر

تا سال ۱۳۸۰ مدیریت این شرکت متشکل از چند سهام‌دار اولیه بود و به صورت سنتی آن را اداره می‌کردند. پس از آن شرکت زیر نظر مدیران علمی و به شیوه مدرن اداره می شد. سرانجام برای گسترش تولید محصولات و صنعتی شدن شرکت ، دگرگونی در شرکت نیلپر رخ داد.

مدیریت و سازماندهی جدید

زمینه های توسعه ای که پیش از این مدیریت سنتی مقدمات آن را فراهم کرده بود، را ممکن ساخت. برای این منظور بخش های جدیدی مانند طراحی و مهندسی صنایع به این شرکت افزوده شد و در سال ۱۳۸۱ هدف شرکت بهبود و گسترش سیستم ها بود.  سال ۱۳۸۲ متخصصین این شرکت تحت آموزش در حوزه های گوناگون برای تولید محصول باکیفیت و رشد شرکت قرار گرفتند.

در نهایت این شرکت با تکیه بر تیم مدیریت و متخصصین با دانش و ماهر خود کارگاه را به کارخانه تغییر داد و در زمینی به مساحت ۳۶۰۰۰ متر مربع ، با  تجهیزات مدرن و با اصول علمی مشاورین، فعالیت جدید خود را آغاز کرد.‌

مبل راحتی نیلپر | بهترین مبلمان در کرج | فروشگاه رابو

در سال ۱۳۸۷ شرمت مبلمان نیلپر به شهرک صنعتی در مقیاس بزرگتری تغییر مکان داد

و تمام لوازم مورد نیاز برای تولید مبلمان نیز در کارخانه همین برند تولید می‌شد .

در حال حاضر تنها شرکتی که درصد زیادی از امکانات اولیه را برای تولید صندلی و مبلمان خود تولید می کند، برند نیلپر است. هدف برند نیلپر از این اقدامات بالا بردن کیفیت محصول ، طراحی عالی، قیمت تمام شده به صرفه و رضایت خریداران است.

چرا برند نیلپر را انتخاب کنیم

اگر قصد خرید مبلمان اداری یا خانگی را از برند نیلپر دارید ،شاید با این پرسش مواجه شوید که  چرا از میان اینهمه تولید کننده نیلپر را انتخاب کنیم ؟ ما با چند دلیل برتری های شرکت نیلپر را از رقبایش توضیح می دهیم .

شرکت نیلپر برای توسعه تولیدی خود و تامین تقاضاهای بازار از تجهیزات به روز و تکونولوژی بالا در تمام بخش ها از طراحی محصول تا آخرین مرحله تولید بهره می گیرد.

 مبلمان کرج

کیفیت محصولات تولیدی شرکت مبلمان نیلپر بسیار بالاست و تمام مشتریان از انتخاب محصولات این برند رضایت کامل دارند.  علاوه بر رضایت مشتریان ، این برند محصولات خود را با گارانتی چند ساله عرضه می کند که حاکی از اعتماد کامل شرکت به محصولات تولیدی‌اش، می باشد.

شرکت نیلپر برای ارتقا کیفیت مبلمان تولیدی خود از نظرات مشتریان و مشاورین حرفه ای و مجرب خود بهره می گیرد.

طراحی تمام محصولات شرکت نیلپر بر اساس  نیازهای کاربران ، راحتی ، زیبایی و… مد نظر قرار می گیرد و طراحی محصولات مبلمان نیلپر رویکردی دانش محور دارد، این مورد شرکت نیلپر را از سایر برندها متمایز می کند.

شرکت نیلپر طیف وسیعی از محصولات را همانند صندلی اداری ،

خانگی ، رستورانی تولید می کند که قرارگیری این طیف وسیع از محصولات در هر مجموعه ای نمی گنجد.

شرکت نیلپر دارای گواهینامه ها، استانداردهای بین المللی و ملی بسیاری از طرف اتحادیه های مبل سازان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *