دسته‌بندی نشده

چرا نیلپر | خرید انواع مبلمان راحتی در کرج | رابو

نمایندگی مبل نیلپر کرج | انواع مبل راحتی | رابو

چرا نیلپر: قبل از خرید یک مبل برای محل زندگی خود، به چیزهای زیادی فکر می کنید. چه رنگی باید باشه؟ چه اندازه مناسب است، و چه شکل و سبکی با محیط خانه من مطابقت دارد؟ کیفیت آن چگونه باشد؟ آیا ماندگاری بالایی دارد؟

چرا نیلپر | خرید انواع مبلمان راحتی در کرج | رابو

برای اینکه مبلمان شما تمام موارد بالا را در خود بگنجاند باید توسط سازنده معتبر تولید شده باشد. در این مقاله ما قصد داریم با معرفی شرکت معتبر مبلمان نیلپر به شما بگوییم که چرا از میان برندهای مختلف مبلمان ، برند نیلپر را انتخاب کنید.

مبلمان کرج

گواهی نامه های شرکت سازنده را بررسی کنید

تعدادی گواهی نامه معتبر وجود دارد که به مشتری تأیید می کند که این یک مبلمان باکیفیت است. برای مبلمان به گواهینامه انجمن صنفی مبل سازان و گواهینامه FSC توجه کنید . شرکت  نیلپر  دارای گواهی‌نامه‌های زیر است:

  •  ISO 9001
  • ISO 10002
  • اجباری از موسسه استاندارد برای کلیه صندلی های گردان
  • اتحادیه اروپا (CE)
  • ارگونومی و کيفيت صندلي ، مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS
  • کيفيت محصول مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS
  •  ISO 9001:2015 در طراحي و ساخت صندلي از موسسه هاي :IQNet,CISQ
  • شرکت TUV در زيمنه کيفيت در زمينه هاي طراحي ، توليد ، فروش و خدمات پس از فروش مبلمان اداري
  • غیره.

صاحبان این گواهی نامه ها  باید همیشه کیفیت مبلمان خود را با آخرین قوانین سختگیرانه تطبیق دهند . این همچنین شامل سازگاری بهداشتی مبلمان و مواد اولیه آن و همچنین سازگاری محیطی کل تولید می شود.

مبلمان نیلپر کرج

قبل از اهدای این گواهی نامه ها کارشناسان موسسات تست خنثی نه تنها پایداری، استحکام، طرز کار، عملکرد و ایمنی مبلمان را بررسی می کنند، حتی محتوای آلاینده درون مبلمان  را نیز بررسی می کنند.

بررسی  ویژگی های کیفی

گاهی اوقات یک نگاه سریع به شما کمک می کند و می دانید چه چیزی در پیش دارید. با این حال، گاهی اوقات مشتریان نیز باید تمام جزئیات محصول را به دقت مطالعه کنند.

اولین تاثیر مهم زمانی که می نشینید ایجاد می شود. در مبلمان نیلپر ، روکش لیز نمی خورد. پوشش به خوبی جا می گیرد و درزها حتی زمانی که یک “سنگین وزن” روی آن می نشیند، تغییر شکل  نمی دهد. وسایل پر کننده  آن فرو نمی‌روند ، و وقتی از روی  آن بر می‌خیزید، فرورفتگی دیده نمی‌شود. شکل، طرز کار، متریال و پایداری، کار باکیفیت واقعی است و مدت زمان طولانی دوام می آورد .

در تولید مبلمان نیلپر به تمام این موارد توجه شده است و هیچ‌گونه نقص و کاستی ندارد. حتما تا الان قانع شده اید  که چرا نیلپر را انتخاب کنید!

چرا نیلپر | خرید انواع مبلمان راحتی در کرج | رابو

مبلمان با کیفیت بالا کجا تولید می شوند؟

محل تولید مبلمان نباید  مخفی باشد! باید آدرس و نشان  شرکت قید شده باشد و نتیجه گیری تعجب آور نیست: مبلمان با کیفیت بالا عمدتاً در شرکت‌هایی چون‌ نیلپر تولید می‌شود .

کارکنان شرکت نیلپر در تولید انواع مبلمان تخصص دارند. آنها بر کیفیت و نه کمیت تمرکز دارند. بنابراین، ممکن است زمان انتظار برای برخی از مبلمان وجود داشته باشد.

با این حال، مبل های باکیفیت نیلپر به رقابت با مبلمان وارداتی در بازار مبل که اغلب از کشور ترکیه وارد می شوند، برخاسته اند. در پاسخ به این سوال که چرا نیلپر را انتخاب کنیم؟

باید گفت که با انتخاب مبلمان نیلپر  ازیک تولید کننده سابقه دار و سرشناس وطنی حمایت می کنیم و در رشد اقتصادی کشور خود سهمیم می شویم.

معیارهای مهم برای یک برند مبل  با کیفیت

حتی برای حرفه ای ها تشخیص یک مبل با کیفیت دشوار است. همچنین استفاده از قیمت ها یا نام های طراح معروف کمکی نمی کند. چشمان خود را ببندید و در مورد تمام جزئیات جویا شوید. نکات زیر گویای کیفیت بالاست :

قاب از چوب طبیعی و  پایدار ساخته شده است. عناصر منفرد خمیده، پیچ شده و با رولپلاک به هم متصل می شوند.

مناطقی که بیشترین فشار را دارند گرد شده اند تا هیچ چیز نتواند خراب شود.

یک پایه فنری وجود دارد که به طور ایده آل از فنرهای موجی ساخته شده است که کشیده شده اند.

کوسن ها از فوم مرغوب ساخته شده اند. فوم صندلی با کیفیت بالا باید حداقل 33 کیلوگرم در هر متر مکعب وزن داشته باشد. فقط در این صورت است که از نظر ابعادی پایدار است.

خوب و راحت می نشینید و جای نشستن شنا بر روی مبل پس ازب خاستن قرو نمی رود.

درزها پایدار و قدرتمند به نظر می رسند.

دارای یک یا چند گواهی نامه تایید شناخته شده است.

دارای پوششی متناسب با نیاز شما است .

انتخاب گسترده ای از پوشش ها برای مدل انتخابی وجود دارد که ممکن است بعد از چند سال بتوانید آنها را تعویض کنید.

هنگام بررسی مبلمان برند نیلپر متوجه می شوید که به  تمام این موارد دقت شده است و هیچ مشکلی در آن دیده نمی شود.

حتما با خواندن این مطلب تا به حال متوجه شده اید که چرا نیلپر را از میان برندهای مختلف انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *